Kocaeli Sanayi Odası: Sanayi Kuruluşlarına yönelik SANTEK 2018 fuar katılım bedeli indirim teşvikli Sektörel Performans Yarışması, son başvuru tarihi: 03.11.2017
 
 
 
Kocaeli Sanayi Odası’nın (KSO), Price Waterhouse Coopers (PwC) Türkiye, Kocaeli Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV), Doğu Marmara ABİGEM A.Ş., Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA), Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA), Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) ve Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) ile işbirliği içerisinde yürüttüğü 2017 yılı “Sanayi Kuruluşları Sektörel Performans Yarışmasına” başvurular başlamıştır. Ödül Yarışmasının amacı, Yüksek verimlilikle çalışan, Yenilikçiliğe ve çalışanların gelişimine önem veren, Finansal olarak başarılı iş sonuçları elde eden, Ülkemizin ekonomisine katma değer yaratan, Sürdürülebilir bir gelecek için topluma katkı sağlayan sanayi kuruluşlarını belirleyerek ödüllendirmektir. 2015 yılından bu yana yarışmaya tüm Marmara Bölgesi’nde yerleşik sanayi kuruluşları başvuru yapabilmektedir. Başvurular online olarak yapılacaktır.
Geçmiş yıllarda (2008 – 2016) ödül kazanan firmalar: http://kosano.org.tr/sektorel-performans/ (Sayfanın son kısmında yer alıyor.)
Son başvuru tarihi: Kasım 2017, Cuma
Yarışma İnternet Sitesi: http://www.sektorelperformans.org/